טלפון להתקשרות
דף הביתUn Cruise
מחשבון מלונות יוניברסל
תאריך כניסה  
תאריך יציאה  
מבוגרים (18+)    
ילדים (0-18)

Un-Cruise שייט הרפתקני בקבוצות קטנות


  Un-Cruise שייט הרפתקני בקבוצות קטנות

  אוניות קטנות, חוויות גדולות

  שייט הרפתקני בקבוצות קטנות המספק מבט מקרוב אל הטבע של אמריקה בשיא תפארתו

  מי שמחפש שייט הרפתקני בקבוצות קטנות, מחפש לחקור כמה מהמקומות המרגשים ביותר באמריקה, ללמוד, לחזות ולחוות – שייט עם Un-Cruise הוא הבחירה הנכונה. לא נתפלא אם תמצאו בקבוצה הקטנה של אורחי אניית אנ-קרוז ידוענים מתחומים שונים של המדיה או המדע, אשר מחפשים את השקט הנפשי שלהם בחיק הטבע.


  סיבורן


  שייט באניות מעוצבות הישר ללבו של הטבע

  הצי של החברה כולל אוניות, יכטות ואניית קיטור משוחזרת, בעיצוב שלתחילת המאה ה-20 המסיעות בין 22 ל-88 נוסעים. שייט באלסקה, ים קורטס שבמקסיקו, אייהוואי, נהרי קולומביה וסנייק, ואורך חופי מדינת וושינגטון ובקולומביה הבריטית – כולםבצפון מערב היבשת.

  חברת Un-Cruise

  Un-Cruise הוקמה בשנת 1996 במטרה אחת:לספק טיולים הרפתקניים, מעשירים ומעוררי השראה והערכה לעולם הטבע ולתרבויותהמקומיות, וכך לייצר חוויות שיישארו עם כל מטייל ומטיילת לזמן רב.

  שייט הכלכלול

  השייט של Un-Cruise כולל כמעט את כל הפעילויות המוצעות, מתוך הבנה שכךהחוויה תהיה עמוקה יותר.


  לחוות את הטבע ואת התרבויות המקומיות

  אתהטבע שבצפון מערב אמריקה ובמקסיקו שבדרום ניתן לחקור לעומק רק על ידי הליכהביערות מרוחקים, בשבילי מדבריות, על גבי קרחונים, בשייט קיאק במערות מבודדות וגםבשייט בסירות משוטים קטנות לאדם יחיד. 

  לטייל מתוך כבוד לסביבה

  ב-UnCruise אנחנו חוקרים את החופים וצופים בחיי הטבע העשירים. החברה מציעה שייט הרפתקניתוך תשומת לב לעדינות ולחשיבות – של הסביבות השונות בהן אנחנו מסיירים. לכן,הסיורים מצמצמים עד למינימום את ההשפעה השלילית על הסביבה, ובו בזמן החברה מסייעתלהחזיק ולקדם אוכלוסיות מקומיות. מעבר לטיולים, Un Cruise מקדמת שמירה על הסביבהבעזרת חינוך לטיולים בגישה אחראית והיא חברה בארגון הבינלאומי לתיירות בת קיימא(Sustainable Travel International).


  לטייל בקבוצות קטנות

  הטיול בקבוצותקטנות נמצא בלב החוויה של Un-Cruise, כשעל השייט והסיורים מפקחים קפטנים מומחיםומדריכים משופשפים שמובילים את ההרפתקה קדימה – הנוף, חיות הבר נחשפות והאוכלוסייההמקומית פותחת את דלתה בפני המטיילים.

  הטיולים האלה משלבים בין סיוריםשמעניקים חוויה ישירה ובלתי אמצעית לבין כל מה שיש לחלקים המופלאים האלה של העולםלהציע. וזה הרבה.