טלפון להתקשרות
דף הביתDisney Hollywood Studio

Hollywood Studios - דיסני אולפני הוליווד

בפארק דיסני הוליווד סטודיוס בדיסניוורלד אורלנדו (MGM) תמצאו מתקנים מכל הסוגים וכן מופעים מיוחדים בלילות.

ברוכים הבאים לתעשיית הסרטים של דיסני וורלד!

פארק אולפני דיסני (שעדיין מוכר לרבים מאיתנו בשמו הקודם - MGM), החל את דרכו כפארק שעשועים המשלב סרטים שהופקו בו כמו מולאן, לילו וסטיץ' ועוד. פארק חלומות המוקדש כולו לעולם הקולנוע והטלוויזיה, האתר כולל בתוכו מגוון רחב של אטרקציות המבוססות על סרטים שוברי קופות ומופעים עוצרי נשימה.


אנו מזמינים אתכם לחוויה של ריגושים שהבמה המרכזית בהוליווד עם שטיח אדום פורשת לפניכם.

טלו משקפים תלת מימדיות, הצטרפו לנסיעה ברכב וזפזפו במשחקים במארח וודי וחבורתו ב "Toy Story Mania", בהשראת סרטי " Toy Story " של דיסני-פיקסר.


"קרעו" את הרחובות עם המצעד האינטראקטיבי בהיסטוריה של דיסני ב" Block Party Bash " בכיכוב יותר מ-20 דמויות אילפני דיקסי-פיקסר. לפ
ארק שמונה חלקים שונים : שדרת מיקי, חצר ההנפשה, רחובות אמריקה, המקום של פיקסאר,שדרות הוליווד, אגם Echo ושדרות סאנסט.


אטרקציות בפארק:

רכבת ההרים של איירוסמית' (Rock 'n' Roller Coaster starring Aerosmith):

רכבת הרים הנוסעת בתוך קליפ של להקת איירוסמית. הרכבת מהירה ומפחידה מאוד, לא מומלץ לבעלי לב חלש! מאיצה ל- 100 קמ"ש בפחות משלוש שניות לצלילי קולו של סטיב טיילר סולן איירוסמית.


מגרש ההרפתקאות "מותק הילדים התכווצו" (Honey, I Shrunk the Kids):
אזור משחקים המאפשר לטפס על קורי עכביש עצומים, לרכב על נמלות ענק, להתגלש על עלי דשא ולחוות את העולם מנקודת מבט בגודל של נמלה.


האגדה של קפטן ג'ק ספארו (The Legend of Captain Jack Sparrow):
הרפתקה בלב ים עם קפטן ג'ק ספארו, בהשראת סדרת הסרטים "שודדי הקאריביים". מפגש מקרוב עם חייהם של שודדי הים, כולל קרבות פיראטים, סערות ועוד.


מגדל הטרור של אזור הדמדומים (The Twilight Zone Tower of Terror):
להתמודד עם כל הפחדים שלכם במלון מגדל הוליווד המוזר והנטוש . האטרקציה המפחידה ביותר בפארק המספרת את סיפורם של אורחי מלון שנעלמו במעלית. החוויה כוללת נפילה חופשית מגובה 13 קומות!


קסם האנימציה (The Magic of Disney Animation): מופע של מושו מהסרט מולאן, המגלה דרך תערוכת אנימציה מרתקת כיצד נולדו הדמויות של דיסני. לאחר המופע המבקרים מוזמנים ליצור דמויות משלהם בעזרת אמני אנימציה של דיסני!


מלחמת הכוכבים (Star Tours® - The Adventures Continue):
אם תמיד רציתם להיות חלק ממלחמת הכוכבים, זו ההזדמנות שלכם! סימולטור תלת מימד של טיסת חלל המשגרת אתכם היישר אל העולם במלחמת הכוכבים!


צעצוע של סיפור (Toy Story Midway Mania):
משחקי ירי 4D בכיכובם של הדמויות מ"צעצוע של סיפור".


בנוסף לאטרקציות המשגעות, תוכלו למצוא מופעים בפארק אולפני דיסני: 

  • מחזמר מפואר של היפה והחיה בסגנון ברודווי שיסחף אתכם לתוך האגדה הרומנטית של החיה היכולה להינצל אך ורק באמצעות אהבה אמיתית. 
  • מופע פעלולים מוטוריים Lights, Motors, Action!® מופע חי של פעלולי רכיבה באופנועים ומכוניות, בשילוב אפקטים מעולם הקולנוע. מרהיב ומרגש! מופעה שתרצו לכלול בחוויה שלכם!