טלפון להתקשרות
דף הביתהמבוך המסקרן של אליס בארץ הפלאות יורודיסני פאריז

המבוך המסקרן של אליס (בארץ הפלאות) - יורודיסני פאריז

אטרקציה משעשעת ומהנה של מבוך גידור מושקע ומעוצב באופן מרהיב שיגרום לכם הנאה צרופה והרבה רגעים קסומים בתוך פארק דיסנילנד פריז.

מי שבאמת רוצה לפנק את ילדיו עם חופשה מושלמת, כדאי ומומלץ בחום לבקר ביורודיסני פריז שהוא - גן עדן לילדים ממש. פארק שעשועים ענק באתר הנופש של דיסני והידוע כאחד היפים בעולם המכיל שפע עצום של אטרקציות מדהימות ומהנות מעולמו של דיסני.


Alice's Curious Labyrinth
המבוך המסקרן של אליס (בארץ הפלאות)
המבוך המסקרן של אליס - אטרקציה משעשעת ומהנה של מבוך גידור מושקע ומעוצב באופן מרהיב שיגרום לכם הנאה צרופה והרבה רגעים קסומים בתוך פארק דיסנילנד פריז.

המבוך מכיל סצנות ודמויות מתוך הסרט המוכר והאהוב "אליס בארץ הפלאות" עם דגש על הרפתקאות אליס לפני ואחרי המפגש של אליס עם מלכת הלבבות. מטרת המבוך היא להגיע בסוף אל טירת מלכת הלבבות, שם ניתן לקבל מבט אווירי על אזור הפנטזיה של הפארק.

רוצים לפגוש יצורים קסומים ומפורסמים?

שוטטו בהרפתקה משלכם בארץ הפלאות! בואו להנות ממסע מהנה ישר אל חור הארנב הלבן החוצה את הצד השני דרך טולגי ווד ולעבור בתוך דלתות בגדלים שונים ומשונים.

הצטרפו אל מסיבת התה המשוגעת המסתובבת ולהנות מהחיוך של חתול צ'שייר המפורסם המופיע בכל הפינות של  (תוכלו לראות למעלה באחד העצים). תשמעו גיחוך מטורף, קולות מוכרים, תראו בעלי חיים מוזרים, שלטים עם כיוונים מנוגדים ואת הדורמוס מוציא את ראשו מתוך קומקום גדול.

תלכו בהנאה מתחת למזרקות אשר מרססים נחלי מים מעל הראשים ותגלו את מאגר הפטריות של הזחל המעשן את הנרגילה שלו.

תקראו ציטוטים מהסרט ותכנסו אל מרוץ הקאוסים, בראשות ציפור הדודו, כשהם מוקפים בבעלי חיים שונים. 


רוצה להגיע לטירת מלכת הלבבות?

כשתגיעו לשם בסוף, במרכז נמצאת טירת המלכה, שם תוכלו ללכת אל מרפסת התצפית ולהתבונן במבוך כולו ובשאר הפנטזיה המשתרעת לפניכם.

לפגוש במלכת הלבבות עם חיילי הקלפים ולשמוע את הצעקה הידועה של המלכה המאיימת בעריפת ראש. תפגשו במפתיע את מלכת הלבבות צועקת לעברך כשתלך על פני הגדר (יש מצב שגם תשמע אותה בראשך).

המבוך של אליס - הזדמנות חווייתית ליהנות מאטרקציה מהנה שכולה קלאסיקה אהובה.