טלפון להתקשרות
דף הביתפארק המים מפרץ הר הגאש וולקנו ביי מבית יוניברסל

פארק המים: מפרץ הר הגאש - וולקנו ביי מבית יוניברסל

פארק מים מופלא לכל המשפחה! מגוון עצום של מתקנים, ואטרקציות מסמרות שיער. מגלשות מים מכל הסוגים והגבהים, חופים, בריכות גלים ועוד...

פארק המים וולקנו ביי מבית יוניברסל - הוא הפארק השלישי שנפתח ע"י חברת הסרטים המפורסמת, ממוקם בצמוד ליוניברסל סטודיו ואי ההרפתקאות. הפארק כולו נבנה סביב הר געש הנקרא "קראקאטו", Krakatau, ובהשראת האיים ותרבויות פולינזיות עתיקות ונפתח רשמית ב -25 במאי 2017. 


איפה הפארק?

פארק המים הר געש של יוניברסל, או וולקנו ביי, ממוקם באתר הנופש יוניברסל אורלנדו, פלורידה ארה"ב. הפארק פתוח כל השנה (מים מחוממים בחורף). הפארק בנוי מארבע מתחמים בנושאים שונים, החלק המרכזי הוא "קרקטו" וכולל את מתקן הגלישה הראשון מסוגו בעולם. פארק המים החדש של יוניברסל הוא פארק מים שונה מאלה אליהם הורגלנו וכולל אטרקציות מיוחדות. 

מה מחכה לכם בפארק המים - וולקנו ביי?

פארק מים חדש וכייפי לכל המשפחה, בו תוכלו למצוא מגוון עצום של מתקנים מגלשות מים מכל הסוגים והגבהים, חופים חוליים, בריכות גלים רב כיווניות, שיט אבובים ליחידים ולקבוצות, מגלשות ענק ועוד. הפארק מותאם לקשת רחבה של גילאים, ניתן לזרום באיטיות בנהר או אטרקציה מאתגרת שהאדרנלין לא יפסיק לזרום.

רפטינג שיקפיץ לך את הלב! על ה- Puihi תרגיש את הבטן מתהפכת עם כוח כבידה אפס. מסע הרפתקני על אבוב לכמה אנשים יחד שבה לבדוק את האומץ והריגוש שלך

פארק המים הר געש - וולקנו ביי

Krakatau Aqua Coaster

סירות בצורת קנו המחליקות במעלה ההר דרך ערפילים ופיתולים כהים אל תוך מפל זוהר בתוך הר הגעש לפני שמתעוררים בצניחה אל תוך המים הכחולים של הקרקטאו. גלישה מהירה לאורך פיתולים והפתעות שבדרך.

פארק המים הר געש - וולקנו ביי