טלפון להתקשרות
דף הביתסיבורןסיבורן תבנה אניות חדשות מפוארות יותר

מוצרים נוספים באיזור

סיבורן תבנה אניות חדשות מפוארות יותר

כיום השימוש במילים "מהמם" ו"מדהים" הפך לקאלט ולעניין של מה בכך, הכול מהמם ומדהים. אבל מה יקרה ברגע שתעלו על הסיפונים של האניות של סיבורן? הכירו את צי אניות הפאר החדש של סיבורן.

סיבורן תבנה אניות חדשות מפוארות יותר


כיום השימוש במילים "מהמם" ו"מדהים" הפך לקאלט ולעניין של מה בכך, הכול מהמם ומדהים. אבל מה יקרה ברגע שתעלו על הסיפונים של האניות של סיבורן? איך תגדירו את הפאר והיוקרה הכה שונים בנוף? מה תגידו על השירות יוצא הדופן? האניות של חברת סיבורן ידועות באלגנטיות שלהן ונדמה כי החברה מצליחה להתעלות מעל עצמה מעת לעת, מקרוז לקרוז ישנה עלייה בסטנדרטים של סיבורן. יש מי שעובד בחריצות ובנחישות מאחורי הקלעים על מנת שאתם תיהנו כמה שיותר מהחופשה ותתרווחו לכם בנעימים על כיסאות הנוח שעל שפת הבריכה או במרפסת החדר שצופה לים.בסיבורן תמיד שואפים קדימה – נושמים אוויר אוקיינוס נקי ומפליגים

המספנה האיטלקית - ט.מריוטי והמספנה ההולנדית – דאמן, חברו יחדיו והקימו מיזם לבניית אניות הנקרא -  MARIOTTI DAMEN CRUISE. לאחרונה דובר ואף נחתם הסכם כוונות בין סיבורן לבין שתי המספנות, שבו הצהירו על התכווננות להשיק שתי אניות תגלית בשנים הקרובות. ב-2021 צפויה האנייה הראשונה להיכנס לפעולה והשנייה עתידה להיות מוכנה להפלגה ב-2022.


האניות: על נתוניהן היבשים ועל המים התכולים שבהן יירטבו ברחבי העולם

האניות תהיינה באורך של 170 מטרים ומשקלן יהיה 23,000 טון. המשמעות היא שקיבולת כזאת מאפשרת לצאת למסלול שייט לעבר יעדים אקזוטיים כמו אנטרקטיקה, האזור הארקטי ואתרים אקזוטיים נוספים, וזאת תוך מודעות לשמירת איכות הסביבה ועמידה בסטנדרטים מחמירים PC6) Polar Class standards). מתוכננות 132 סוויטות אקסקלוסיביות שבקדמתן מרפסת מעל המים וכל אנייה תכיל כ-264 אורחים.


נהנתנות זאת לא מילה גסה

כחלק מהצבת היעדים של סיבורן והיצירתיות חסרת הגבולות, האניות שייבנו מתוכננות על פי מסעות התגלית ולא להיפך. כך לדוגמא, סיפון האניות יאפסן קיאקים ו-24 סירות זודיאק, אשר ישמשו להובלת המפליגים לחופים צרים שלא ניתן להיכנס אליהם עם האניות, וגולת הכותרת היא 2 הצוללות שמיועדות להתרשמות האורחים מהעולם המופלא שמתחת למים.

נשיא חברת סיבורן, ריצ'ארד מידוואז, אמר על החידוש העתידי: ”רגע פורץ דרך עבור סיבורן ולקוחותיה, שיפגשו רמת עיצוב מהממת ומסעות גיאוגרפיים שונים- ‘יוקרתיות אקזוטית’. השילוב של ניסיון עשיר, נוחות מקסימלית, ושירות אישי יורגשו באניות החדשות המבוססות על המוצרים העכשוויים שאנו מציעים לקהל נוסעים אוהבי החיים הטובים”.

ואילו רובין ווסט, סגן נשיא לשייט גיאוגרפי בחברת סיבורן הוסיף מצידו: "” זה מדהים לראות את ההתפתחות שלנו במסעות תגלית החל מ-2013  ועד היום, בו אנו פועלים במגוון יעדים בעולם. לפני שנה התחלנו לתכנן את הקונספט עבור הפרק הבא של מסעות תגלית באמצעות האניות הייעודיות שיבנו עבורנו. נשמח לקחת את הנוסעים המכובדים שלנו למקומות הנחשקים ביותר על פני כדור הארץ.”צוות מנצח וייחודי על האניות – יש למה לצפות!

לאווירה המיוחדת שעל סיפוני אניות סיבורן האחראים המרכזיים הם כמובן אנשי הצוות. הצוות באניות החדשות יורכב ממדריכי שטח מנוסים, מדענים, היסטוריונים ומפעילי סירות זודיאק מיומנים. ביחד, ידאגו לאינטראקציה עם האורחים ויספקו חווית שייט שכוללת אספקטים רבים וככזו, מציבה את סיבורן שוב במעמד יוקרתי גבוה מאוד.


מידע נוסף הנוגע לאניות החדשות ולמסלולים בהם צפויות לשוט, ייחשף במהלך החודשים הקרובים ובשנת 2019 כבר ניתן יהיה להזמין חדרים למסעות התגלית. על פי התכנון בקיץ 2021 תצא ההפלגה הראשונה באזור הארקטי ולאחר מכן, במהלך החורף יופעל מסלול באנטרקטיקה.


בינתיים, עד אשר יגיע הרגע לארוז מזוודה ולעלות על הסיפון של אחת האניות המדוברות, ניתן להסתפק בשייט תענוגות אחר של סיבורן. סיבורן אכן מציבה לה פסגות חדשות לכבוש בכל פעם מחדש וגם היום השייט עם החברה ייחודי, מרגיע ומפנק עם קולינריה עילית, שירות ברמת שישה כוכבים, צוות נעים וסוויטות שברובן מרפסות הפונות לים. כמובן שגם באניות הקיימות ובמסלולי ההפלגות האפשריים כיום, חווית ההפלגה היא יוצאת מן הכלל ואין ספק – כשחושבים על שייט תענוגות, מתכוונים לסיבורן!