טלפון להתקשרות

מוצרים נוספים באיזור

עולם הים עם ילדים

פארק שכולו סביב עולם הים והחיים בו הוא החוויה האולטימטיבית לילדים.

עולם הים ואקוואטיקה סן דייגו, קליפורניה


פארק המים SeaWorld, מתרכז כולו סביב עולם הים והחיים בו הוא החוויה האולטימטיבית לילדים.  הפארק מציע שפע אטרקציות ימיות והוא גן עדן לאוהבי המים. הפארק כולל מתקני מים, מגלשות ומסלולי אבובים ואם זה לא מספיק – גם רכבות הרים יבשות ורטובות.


החוויות היוצאות דופן שמספקים המתקנים בפארק הם רק חלק מהווי גדול שיש בפארק, מופיעים מרהיבים ומלאי פעלולים המשפריצים על הקהל והופכים לחלק מהמופע. פינת הליטוף לילדים, שם אפשר לגעת בדולפינים, בטריגונים וגם מנהרה העוברת דרך הבריכה וחווים אקווריום מכל זווית אפשרית.
כאן תוכלו לסעוד לצד כרישים, לישון ליד פרות ים ולשהות באוויר. הכל ביום אחד גדוש בריגושים והרפתקאות. אז כאשר הילדים יתרוצצו בין מגלשות שונות, אתם ההורים יכולים לשבת בנוח ולהשתזף, כמות המצילים מרשימה ונתקלים באחד ממש כל כמה צעדים.

הנה לפניכם רשימה של האטרקציות המובילות והשוות במיוחד:מאנטה - רכבת הרים מרחפת, בדומה לתנועתו של הדג, היחידה מסוגה בעולם! הרכבת נוסעת לאורך מסילה באורך 1024 מטר במהירות של 90 קמ"ש. במסלול תיסעו לצד אקווריום ענק, שיקיף אתכם מכל עבר, תוך כדי נסיעה בלתי שיגרתית. במהלך המסע תפגשו בחיות מסתוריות בדרך, תיסעו במהירות, תרחפו, תגלשו ועוד. הנסיעה ברכבת אורכת דקה וחצי והגובה המקסימלי אליו היא מגיעה הוא 42 מטרים, מעל פני השטח.אנטרטיקה הפרועה - האטרקציה מזמינה אתכם לצאת למסע מופלא בעולם, שכולו כמעט קרח, אטרקציה ייחודית שתאפשר לכם להכיר קצת יותר מקרוב את עולם היבשת הכל כך מסתורית ומופלאה – אנטרקטיקה. נסיעה מטורפת הממקומת על גוש קרח, מעין רכבת הרים מישורית ללא מסילה. בדרך תפגשו בעלי חיים ייחודים כמו: הלוייתן הלבן, דובים, שרק שם ניתן למצוא ועוד.בריכת הדולפינים - חוויה נהדרת לכל המשפחה, פה תוכלו להכיר את חייהם של הדולפינים וצאצאיהם מקרוב, החל מימיהם הראשונית. תוכלו לצפות באינטארקציה מדהימה שבין הדולפינה לצאצאיה, תחשפו לצורה בה היא מלמדת אותם טריקים חדשים ועוד. חוויה שלא תרצו לפספס.אימפריית הפינגווינים – מתחם קריר המאפשר הצצה אל תוך עולמה המופלא של אנטרטיקה, הקור מדמה את תנאי החיים האמיתיים של הפינגווינים. התפאורה חשוכה וקסומה עם תאורה מרהיבה תעמדו על מסילה נעה כשפניכם פונות לעבר זכוכית,  פה תפגשו בעשרות פינגווינים מתוקים להפליא ולהתקרב אליהם עד לכדי מרחק נגיעה.ממלכת הצבים – המתקן המרהיב מאפשר מבט חטוף על חייהם של הצבים מקרוב. בכניסה ניתן להציץ עליהם מבעד לזכוכית אקווריום ענק, סרט תלת מימד המוקרן על מסך של 360 מעלות שמתאר את חייהם של הצבים.עם כל האטרקציות האלו, אין ספק שעולם הים הינו המקום המושלם לחוויה שתזכרו לעוד הרבה שנים.
לרכישת כרטיסים לחצו כאן