טלפון להתקשרות
דף הביתדיסנילנד פריזשמונת המתקנים הגדולים בדיסנילנד פריז

דיסנילנד פריז

שמונת המתקנים הגדולים בדיסנילנד פריז

פארק השעשועים הפופולארי ביותר באירופה דיסנילנד פריז, הידוע בשמו הקודם יורודיסני, ממוקם במארן לה ואלה ליד פריז שבצרפת. בפארק תוכלו לבקר בארצם של דונלד דאק, מיקי מאוס ושאר דמויות דיסני האהובות בכל מיני ארצות: הרחוב הראשי של ארה"ב, ארץ המערב הפרוע, ארץ ההרפתקאות, ארץ הפנטזיה וארץ התגליות.
בדקנו בשבילכם אילו מתקנים הם מאסט שפשוט אסור לכם לפספס!


1.רכבת הר הרעם הגדול בארץ המערב הפרוע - רכבת ההרים המהירה והפרועה ביותר שלא תרצו להפסיד, מהאטרקציות הגדולות של דיסנילנד פריז. מדובר ברכבת כורים בסגנון עץ ישן, עיקולים, פיתולים ועיצוב מקסים עם הרבה חוש הומור בסגנון אחוזת הפאנטום הרדופה בידי 999 רוחות רפאים משעשעות במיוחד. מומלץ בעיקר לאוהבי הרכבות שבינינו.    


2.מסע בחלל – ברוכים הבאים לחלל, מעבורות "אנדר אקספרס" אשר לוקחים את המבקרים לטיול בכוכב היערות אנדור מזמין את הנוסעים לחוויה ייחודית, התענגות במסע בין כוכבים וגלקסיה אינסופית. תזכו לצפות בתנועת כוכבים, התרסקות מטאורים שבמהירות תחמקו מפניהם בזמן שאתם צמודים למשענת המושב ומדמים טיסת חלל. מומלץ לכל מי שלא היה בחלל עדין.


3 . מגדל האימה של איזור הדמדומים וכמו שהשם מעיד, מפחיד! לפי עלילת המתקן נפגע המלון במכת ברק שגרמה למעלית מלאת נוסעים להגיע לאיזור הדמדומים. המבנה דומה למלון מיושן שעליו סימני פגיעת ברק וחלק מהבניין הרוס. המבקרים נכנסים למעלית שעולה ויורדת, נעצרת ודלתותיה נפתחות. הרבה רוחות רפאים, שמיים עם כוכבים והרגשת פחד באוויר. מאחר ויש שלושה פירי מעלית, המבקרים רואים את המעלית שלהם נופלת וצונחת בחשיכה לזמן קצר תוך כדי צפיה על הפארק. בינינו, המתקן מומלץ לאמיצים בלבד.

By Athanasius28 - Own work, CC BY 3.0


4. הר החלל המשימה 2– רכבת הרים מקורה, מה שמאפשר לשלוט ברמות התאורה השונות של הרכבת ולמעשה מאפשרת הסתרה של המסילה הצפויה. החוויה היא בתוך חללית, מרבית הזמן הנסיעה בחשיכה מוחלטת מה שמאפשר לשלוט באפקט ההפתעה של האורות והפחד. המתקן מומלץ מאוד לאלו שלא מפחדים מהחושך ואוהבים להתנסות בפעילויות חדשות ושונות.

5. שודדי הקאריביים – המבקרים עולים על סירות ונכנסים לתוך ארץ הביצה תוך כדי שמתקרבים למפלים המפילים את הסירה לתוך מערה תת קרקעית אל עבר שודדי הים. ביציאה מהמערה הסירה נמצאת תחת מטח של יריות תותחים בעוד הכפר הצמוד נשדד ועולה באש ע"י שודדי ים שיכורים תוך כדי שירה. לבסוף הסירה עוברת דרך כלא בו מצויין שודדים המנסים להימלט ע"י שומר הכלא שמחזיק בפיו את המפתח והתחנה האחרונה היא הביצה חזרה.

6. אנימג'יק בטון סטודיו - מופע מקסים של מיקי, מלך האריות, דונאלד דאק ודמויות נוספות בגודל טבעי. מומלץ לא להפסיד, בעיקר המעריצים הגדולים.


7. פיצוצי הלייזר של באז שנות אור – בואו נודה, כולנו מעריצים של וודי ובאז, ואם יש אפשרות להיות בנעליים שלהם, מה טוב! במתקן תחוו נסיעה לתוך עולמם של באז ווודי, הרבה אפקטים, אורות והקרנה של סרטי וידיאו על פניו של באז על מנת ליצור אשליה של דמות חיה. בינינו, לא היינו מפסידים את זה.

8. אחוזת הפאנטום – מתקן הטירה המכושפת, אולם עם מראות שכאשר תנסו לראות את השתקפותכם, תגלו דמות של אישה צעירה הצופה בכם. המבקרים מוזמנים להיכנס לחדר מתומן עם ארבע תמונות של אישה צעירה. התמונות מתעתעות וגורמות לחשוב שהחדר מתארך והתמונות הופכות מפחידות יותר ויותר. כמו כן, אין דלתות ועל המבקרים לחשוב איך הם מעוניינים לצאת. לא נספר את ההמשך, מה שבטוח, המתקן לא מומלץ לבעלי לב חלש.


אם חשבתם לדלג על אחד מהמתקנים האלו בדיסנילנד פריז, סמכו עלינו, שווה לעמוד בתור בשבילם.
מחכים לכם לצאת יחד לפנטזיה משפחתית של פעם בחיים!
לרכישת כרטיסים לחצו כאן