טלפון להתקשרות
דף הביתעולם הים אקווטיקה אורלנדו, פלורידהרכבת ההרים החדשה בעולם הים Mako Roller Coaster

מוצרים נוספים באיזור

רכבת ההרים החדשה בעולם הים: Mako Roller Coaster

עולם הים אורלנדו, לאמיצים בלבד! רכבת ההרים Mako הנקראת על שם אחד הכרישים המהירים באוקיינוס ונסיעה בה היא חוויה מטורפת.

רכבת ההרים החדשה בעולם הים אורלנדו: MAKO


מאז ומעולם רכבת הרים הייתה אחד הלהיטים של כל פארק שעשועים, אך עד שלא תנסו את החוויה של רכבת ההרים MAKO לא באמת תוכלו להבין עד כמה החוויה הזאת מטורפת. ראשית, מדובר על רכבת הרים שלמעשה כל החוויה בה מדמה חווית מים, ושנית, שמה ניתן לה על שמו של אחד מהכרישים הידועים והכי מהירים החיים באוקיינוס. רכבת ההרים הזאת תהייה הרכבת הכי מהירה, גבוהה וארוכה באורלנדו והיא תגיע למהירות של 73 קמ"ש ולגובה של 4,760 רגל, מה שיגרום לנוסעים לחוויה מרעישה במיוחד.

נוסעי רכבת ההרים הזאת יישארו חסרי נשימה וירגישו את עצמכם חסרי משקל, וכל זאת בתוך תפאורה עוצרת נשימה של האוקיינוס הגדול.
אורכה של רכבת ההרים המיוחדת הזאת הוא כמעט של קילומטר, מה שאומר שכל הנוסעים בה יוכלו ליהנות מחוויה מממושכת ובלתי נשכחת. הנסיעה ברכבת ההרים הזו היא חוויה מרגשת הטומנת בחובה את קסמיו של האוקיינוס מעבר להנאה מהדרך עצמה. ברור מדוע כולם יעמדו בתור לעלות על הרכבת הנפלאה הזו בשנת 2016.

זה לא סוד שרכבות הרים קיימות מזה שנים רבות ותמיד מושכות אליהן תשומת לב מרובה, אך אין כמו רכבת הרים שחלק בלתי נפרד מהחוויה בה היא למעשה התפאורה והתחושה שעוברים את כל החוויה בתוך המים. ישנן עוד רכבות בתחום הזה אך אף רכבת לא באמת מגיעה לרמת הרכבת העונה לשם MAKO, כך שברור מדוע היא תהייה הלהיט של השנה הקרובה.אטרקציות נוספות במקום שכדאי ליהנות מהן:

אם אתם כבר מגיעים לאורלנדו שבפלורידה כדאי יהיה לבלות בעוד מתקנים ואטרקציות מיוחדות שיש במקום, שכן מדובר על עיר של ממש שהפכה להיות מוקד תיירותי מושך במיוחד. במקום יש לא פחות מארבעה פארקי שעשועים כמו: עולם הים, פארק המים ואחרים. דיסניוורלד, עם כל האטרקציות שהוא מציע, נמצא במרחק של 35 ק"מ דרומית-מערבית לאורלנדו כך שבהחלט כדאי יהיה להקדיש זמן לבילוי גם במקום זה. ביקור מוצלח בכל פארקי השעשועים האלה יכול לכלול לא רק את עולם המים אלא גם את ממלכת החיות, אולפני אם ג'י אם ועוד, כך שאין ספק שלא תצטערו על שהגעתם למקום.

לרכישת כרטיסים לחצו כאן