טלפון להתקשרות
דף הביתדיסנילנד פריזמה לאכול בפארק יורודיסני פריז

דיסנילנד פריז

מה לאכול בפארק יורודיסני פריז

פארק יורודיסני - מקום אטרקטיבי לחוויה אולטימטיבית

אין עוד מקום באירופה כמו פארק יורודיסני שמעניק לאנשים בכלל ולילדים בפרט חוויית נופש ותיירות מרגשת, מפעימה ועצמתית כמו פארק  יורודיסני

 DisneyWorld


לא אחת ההעתק אינו נופל מהמקור. גם אתם, המחפשים מקום מתאים לחוות בו חוויה משפחתית לחופשה שנתית תיווכחו בכך כשתבקרו ביורודיסני פריז, המשווה העתק  של פארק דיסני המפורסם באורלנדו שבפלורידה, ארצות הברית. המתחם מציע ומזמן חוויה מהממת לכל המשפחה. הן כפר הדיסני והן פארק אולפני דיסני מהווים מוקדי משיכה תיירותיים. כעשרה מיליון תיירים הפוקדים את המקום מדי שנה הם עדות והוכחה לכך במרחק 32 ק"מ מפאריז, עיר האורות, שוכן הפארק העצום הכולל את "ארץ הפנטזיה" עוצרת הנשימה, הפוערת את עיני הילדים בתימהון ובהשתאות, שבה ממתינות להם ספינות השודדים ורכבות ההרים. שם גם שוכנים אולפני וולט דיסני, הפותחים חלון לאופן שבו מופקים הפעלולים המרתקים של סרטי הפעולה השונים.

האמת היא שקל ומפתה ללכת לאיבוד בתוך המתחם העצום, היפה והקסום, אבל ניתן להימנע מכך הודות לאופן שבו מאורגן הפארק, אשר בכניסה אליו נמצא הרחוב הראשי, המעוצב כרחוב אמריקני טיפוסי. הרחוב מוביל את התיירים אל כיכר שממולה ניצבת טירה ("היפהפייה הנרדמת") המהווה את סמל הפארק. מהרחוב הראשי ניתן להגיע אל ארבע ארצות שכולן שופעות ומציעות מתקנים מלהיבים ומרתקים: ארץ הפנטזיות, ארץ ההרפתקאות, ארץ התגליות וארץ המערב הפרוע.
אם אתם מתלבטים מה לאכול בפארק יורודיסני...

באופן טבעי מתעורר צורך לאכול בעיצומו של הביקור שגוזל אנרגיה. רבים בוחרים להאריך את שהייתם במקום לשתי יממות, כדי להספיק להפיק ולמצות את מלוא הפוטנציאל התיירותי הגלום בפארק. במתחם ובסביבותיו נגישים וזמינים עבור התיירים מלונות שונים, הטבועים בחותם הצביון והאווירה המיוחדים האופפים את הפארק והמאפיינים אותו. אין כל סיבה להיוותר רעבים בפארק שמוצעות, נגישות וזמינות בו יותר מ- 50 מסעדות שבהן ניתן לאכול מגוון סוגי ארוחות: בהגשה לשולחן, ארוחות בופה, מזנון מהיר, ארוחות טייק אווי , ארוחות בסגנון של וולט דיסני ומספר רב של מסעדות מזון מהיר.

לאכול בפארק יורודיסני על פי תכנית ארוחות מסודרת מבעוד מועד

היות שעל מנת להפיק את החוויה הגדולה המזומנת בפארק מומלץ לשהות בו לפחות לילה אחד, כך שניתן לתכנן ארוחות על בסיס פנסיון מלא או חצי פנסיון. תכנון מבעוד מועד של הארוחות מאפשר חיסכון כספי ניכר (עד 15%!) ויתרונו הנוסף הוא בכך שהוא כלול כחלק מהחבילה לבלוי במתחם השעשועים הענק. חוויית חיים לילדים היא ארוחה עם הדמויות של דיסני 

פארק יורודיסני מזמן ומציע מתחם עצום של מתקנים "מפחידים"- במירכאות ובלעדיהן, שילדים מתנסים בהם ברצון ובשמחה, גם כאשר הם מבועתים מאימה (קצת נעימה) – אם ברכבת ההרים ועם בשיט בסירה עם פיראטים מפחידים, הר החלל, סטאר טורס, פיטר פן, מצעד ססגוני, מופע זיקוקין די נור המרהיב את שמי הפארק מדי ערב, המשולבים במוזיקה ובאפקטים אור קוליים מרהיבים.

כמו באמריקה:

האווירה, התפאורה, העיצוב,  האוכל המהיר ושאר הסממנים האמריקניים הטיפוסיים משרים על המבקרים בפארק תחושה כי הם נמצאים באמריקה. התהלוכות המתקיימות פעמיים ביום עם דמויות של וולט דיסני, המוזיקה, האורות והצבעים, הנסיעה ברכבת הראשית של דיסני מסביב לכל השטח שבו משתרע הפארק, כל אלה מקנים תחושה של חוויה אמריקנית רבת רושם. תיירים מכל רחבי העולם, המדברים במגוון שפות, ומציגים שתי וערב של תלבושות ומנהגים, יוצרים אווירה קוסמופוליטית, רב תרבותית, המקנה למבקרים בו תחושה שהם נעים ונדים על פני יבשות שונות על פני תבל כשהם שוהים, בעצם, בלב לבה של אירופה.

איך לא לאבד את הראש?

אחדות מהאטרקציות היותר אטרקטיביות בפארק מבוקשות על ידי רבים והלחץ בכניסה אליהן רב במשך רוב שעות הפעילות, לכן מומלץ להגיע אליהן עם פתיחת הפארק, במועד שבו מתקיימות תהלוכות, או בשעות הערב. יש מתקנים שניתן לרכוש באמצעות דלפק הנמצא על יד הקופה  כרטיס ללא תשלום שבו מסומנת השעה המיועדת לכם, מה שמייתר את הצורך לעמוד בתור.

כאשר טסים לבלות במתחם רצוי לייחד לביקור בו את כל הזמן המבוקש על ידי הילדים, ולשם כך מומלץ לשכור חדר באחד משבעה המלונות בפארק או במלונות הסמוכים לו. אפשר, כמובן, לבלות בו גם יותר מיומיים, אבל ביומיים ודאי אפשר להספיק לראות ולחוות את מה שיש למקום להציע.

אתם וילדיכם עתידים לחוות בביקור ביורודיסני חוויה ייחודית, חד פעמית. חוויה לחיים. חשוב להיאזר בסבלנות בעיקר בשעות העומס והלחץ ולהאמין ולקוות שהכול לטובה.

בילוי נעים!
לחזרה לדף דיסנילנד פריז וקניית כרטיסים לחצו כאן