טלפון להתקשרות

דיסנילנד פריז

מידע וטיפים דיסני פריז

הסברים ומידע נוסף על פארק דיסני בפריז

המדריך המלא למטייל בדיסני פריז
 
אין ילד ואין מבוגר שלא מחייכים כאשר הם שומעים את המילה דיסנילנד פריז, ואין אחד שלא מתלהב לפני טיול לממלכה הקסומה והמהנה הזו. דיסנילנד פריז, אשר ידוע גם בשמו הקודם, יורודיסני, נפתח למבקרים בשנת 1992, בבעלותה של חברת וולט דיסני. לרוב, ביקורים בממלכת הקסם של דיסני הם טיולים של פעם בחיים, או לפחות אינם מתרחשים לעיתים תכופות, ולכן כל הנוסעים מעוניינים למצות את המיטב מהפארק. מאחר ופארק השעשועים הוא ענק בגודלו, ובצמוד אליו ניתן למצוא פארק שעשועים נוסף, פארק אולפני וולט דיסני, הזמן העומד לרשות המבקרים הוא קצר מאוד, ואנחנו מעוניינים לסייע לכם למצות את המיטב. המדריך הבא יסייע לכם לתכנן את הטיול בצורה הטובה ביותר, תהנו!
 
מבנה הפארק
 
דיסני פריז מחולק לארבעה אזורים עיקריים המכונים ״ארצות תמתיות״, כאשר ביניהם מחבר הרחוב הראשי המכונה Main Street U.S.A, ובו חנויות מזכרות, מסעדות ובתי קפה. בסופו של רחוב זה ניצבת הטירה המפורסמת של דיסני, במלוא הדרה, והיא גם הסמל הרשמי של הפארק כולו. הנה לכם פירוט של ארבעת הארצות:  
 
*   Advantureland ארץ ההרפתקאות: ארץ זו מדמה את החוויה המתלווה לביקור בג׳ונגלים שבאפריקה ואסיה.
*   Frontierland ארץ המערב הפרוע: ארץ זו כוללת אטרקציות ומתקנים בסגנון המערב הפרוע. 
*   Fantasyland ארץ הפנטזיה: זו היא ארץ המכניסה את המבקרים לעולם שכולו פנטזיה והנאה. 
*   Discoveryland ארץ התגליות: ארץ זו מאפשרת למשתתפים לחוות את החוויה הטמונה בגילויים עתידיים מתחומי המדע השונים.
 


טיפים למטיילים בדיסני פריז

 
כעת, לאחר שאתם כבר מכירים את המבנה העיקרי של הפארק, אספנו בעבורכם כמה טיפים חשובים, שיסייעו לכם לנצל את זמן הביקור בדיסני פריז כמו שצריך: 
 
*ראשית, אנחנו ממליצים לכם בחום לעשות שימוש מוקדם במפה של הפארק, לאתר היכן נמצא כל אזור, ולאן אתם רוצים ללכת. בקשו מסוכן הנסיעות או חפשו באינטרנט מפה עוד לפני שאתם מגיעים, והחליטו על סדר המתקנים בו אתם מעוניינים לבקר.

*שנית, אנחנו ממליצים לכם בחום לבדוק מבעוד מועד מה כל מתקן עושה, ולאיזה גליאים הוא מתאים, ולהחליט לאיזה מתקנים אתם מעוניינים ללכת. אין טעם שתתחילו לעשת את הבדיקות הללו ביום הביקור, כך שתוכלו להתמקד במה שמעניין אתכם באמת. נוסף על כך, אנו ממליצים לנצל את שעות הבוקר המוקדמות או את שעות הערב המאוחרות על מנת לעלות על מתקנים בעלי תור ארוך, שכן מספר המבקרים בשעות אלו קטן יותר מבמהלך היום, ואז התורים קצרים יותר.

*לסיום, אנו ממליצים לכם ללון במלונות הקשורים לפארק עצמו, ולא להתרחק יותר מידי. מלבד החוויה ללון במלונות של דיסני, ומלבד הנוחות שבקרבה, לרוב אלו הלנים במלונות של הפארק זוכים לשעות לפני פתיחת הפארק או בעת הסגירה, שמוקדשות רק להם, ואז ניתן לנצל את כל המתקנים כראוי. 

לרכישת כרטיסים לחצו כאן 
 disney%20paris