טלפון להתקשרות
דף הביתדיסנילנד פריזהמדריך המלא למטייל בדיסנילנד פריז

דיסנילנד פריז

המדריך המלא למטייל בדיסנילנד פריז

מידע והסברים בנוגע לטיול בפארק דיסנילנד בפריז, הידוע גם בשמו הקודם - יורודיסני

מתכננים טיול בצרפת, מעוניינים לחוות את פריז היפה והרומנטית? משתגעים מהסרטים של דיסני ומעוניינים לבקר בפארק השעשועים המפורסם ביותר באירופה? רוצים להפתיע את הילדים בטיול משפחתי לדיסני פריז? אם עניתם תשובה חיובית לאחת מן השאלות, המדריך הבא הוא בשבילכם.
הרבה מהתיירים מקציבים יום אחד בלבד, המוקדש כולו לפארק השעשועים המיוחד. דיסנילנד פריז, או בשמו השני יורודיסני, הוא אחד מפרקי השעשועים המפורסמים ביותר בעולם.
דיסנילנד ממוקם במארן לה ואלה, על יד פריז שבצרפת, והוא האח הצעיר של דיסני וורלד, הממוקם באורלנדו שבארה"ב.
הפארק נפתח לראשונה למבקרים ב- 12 באפריל 1992, וחווה משבר כלכלי גדול כאשר מספר המבקרים ביום הפתיחה היה נמוך בהרבה מהצפי. ב – 1 באוקטובר 1994, שונה שמו של הפארק לדיסנילנד פריז, ובהמשך הפך הפארק לסיפור הצלחה.
דיסני פריז מורכב מארבעה ארצות, כאשר לכל ארץ נושא אחר, אטרקציות ומתקנים בהתאם. בין הארצות השונות מחבר הרחוב הראשי של הפארק המכונה "Main Street U.S.A", כאשר תחילתו היא בכניסה לפארק, וסופו בטירת הנסיכות המפורסמת של דיסני.
פארק השעשועים המפורסם הוא עצום בגודלו, ולעיתים קרובות יום ביקור אחד עשוי לא להספיק על מנת לחוות את כולו. אם אתם קצובים בזמן או באמצעים כלכליים, ובכל זאת החלטתם להקדיש יום אחד לביקור בפארק, מומלץ לתכנן את היום היטב, על מנת שלא לפספס את האטרקציות החשובות ביותר. הכנו בעבורכם את המדריך השלם למטייל, על מנת שתוכלו לתכנן את הזמנים הרבה יותר טוב.   

מאיפה להתחיל?
בראש ובראשונה, על מנת להתמודד עם גודלו העצום של הפארק, ועל מנת שלא לפספס את המתקנים והאטרקציות בהם אתם מעוניינים לבקר, מומלץ לתכנן מראש את הביקור.
תוכלו לבקש מסוכן הנסיעות שלכם מפה המפרטת את כל האטרקציות השונות בפארק, והיכן הם ממוקמות. אנו ממליצים לעשות מחקר קטן, ולקרוא פירוט על כל המתקנים. מה כל מתקן כולל, לאיזה גילאים הוא מותאם, ומה הסיכוי שתצאו ממנו עם סחרחורות.
אם אתם מטילים עם ילדים קטנים, תוכלו לוותר על כל מתקני האקסטרים ולגשת ישירות לאזור הפיות והדמויות המוכרות מסרטי דיסני השונים. אם אתם נוסעים עם נוער, אותם וודאי יעניינו כל מתקני האקסטרים, כמה שיותר מהר, כמה שיותר מפחיד, וכמה שיותר מטורף.
אם אתם נוסעים עם ילדים בגילאים שונים, מומלץ לנסות ולהתפצל, על מנת שכולם יוכלו להספיק בדיוק את מה שהם רוצים. אחרי שבחרתם את המתקנים בהם אתם מעוניינים, מומלץ לסמן את המתקנים על גבי המפה, ולתכנן מראש באיזה סדר כדאי לגשת לכל מתקן ומתקן. 
   
פאסט פאס של דיסני פריז, לחסכון בזמן
באופן עקרוני היינו ממליצים להגיע אל הפארק מוקדם בבוקר, ממש עם הפתיחה, על מנת ליהנות ממעט זמן של איכות, בו הפארק יחסית ריק ממבקרים.
בשעות הבוקר המוקדמות מומלץ לגשת למתקנים הפופולאריים, על מנת שלא תאלצו לעמוד הרבה זמן בתור. התורים בפארק ארוכים ביותר, ולעיתים ההמתנה עשויה לקחת שעה וחצי ואפילו שעתיים.
על מנת לפתור את העניין, ולהקל על המטיילים, מציעה דיסני פריז את האפשרות של רכישת כרטיס פאסט פאס. זה הוא כרטיס מיוחד אשר מאפשר לנופשים בפארק להעביר אותו בכניסה למתקן ובתמורה לקבל שעת יעד נקובה בה יהיה עליו להגיע אל המתקן.
שעת היעד מאפשרת לכם להגיע אל המתקן ולעלות עליו ישר, ללא המתנה בתור. הנהלת דיסני פריז בחרה את המתקנים הפופולאריים ביותר בפארק, ולהם העניקה את האפשרות של פאסט פאס. על גבי המפה תוכלו למצוא את כל המתקנים בהם ניתן להעביר את הכרטיס, ולתכנן את הזמנים בצורה הטובה ביותר.