טלפון להתקשרות
דף הביתהולנד אמריקה לייןהולנד אמריקה לייןהולנד אמריקה זוכה בציון 100 על רמת תברואה

מוצרים נוספים באיזור

הולנד אמריקה זוכה בציון 100 על רמת תברואה

חברת השייט הולנד אמריקה ליין ממשיכה לגרוף פרסים בקטגוריות שונות
שתי אוניות של חברת השייט הולנד אמריקה ליין, סטאטנדאם  (ms Statendam) ו-ווסטרדאם (ms Westerdam)  זכו בציון המקסימלי 100 על רמת התברואה, בביקורת פתע שערכו שלטונות הבריאות האמריקנים במהלך שייט באלסקה

בחודש יוני האחרון העניקו שלטונות הבריאות האמריקניות ציון מקסימלי 100  במהלך ביקורת פתע באוניות סטאטנדאם  (ms Statendam) ו-ווסטרדאם (ms Westerdam) של חברת השייט הולנד אמריקה ליין באלסקה.
 
גם אוניות שייט מפוארות, יכולות להפוך שטח פורה למחלות מדבקות בשל כמות רבה של נוסעים המרוכזים יחסית בשטח קטן וניזונים ממזון המגיע ממטבח מרכזי אחד. לא פעם, חברות השייט הגדולות נאלצו לסטות ממסלולי השייט המקוריים ולחזור לנמל המוצא בעקבות התפרצות תסמיני מחלות מדבקות ( שלשולים , הקאות, חום גבוה).
 
מה אמורות לעושות חברות השייט כפעולות מניעה? שמירה על בריאות הציבור תוך הקפדה על סטנדרטים תברואתיים מחמירים הכוללים הקפדה על שרשרת הקירור של המזון המועמס על האוניה, ניקיון כללי בכל חלקי האוניה על בסיס יומי ובדיקות תקופתיות של העובדים. בנוסף, כל הנוסעים לפני עלייתם לאוניה מחויבים לחתום על מסמך המאשר שאינם סובלים ממחלה כלשהי שעלולה להדביק את שאר הנוסעים.
 
מנגד, רשויות הבריאות בכל מדינה עורכות ביקורת פתע באוניות במטרה לוודא שהאוניות עומדות בסטנדרטים התברואתיים הנדרשים.

זאב ארנון, מנכ"ל חברת אראי, נציגת הולנד אמריקה ליין בישראל אמר בתגובה:" חברת הקרוזים הולנד אמריקה ליין משקיעה מאמצים רבים בשמירה על רמת ניקיון והיגיינה גבוהה למניעת מחלות מדבקות על אניותיה".

נכתב ע"י עוזי בכר, ias.co.il