טלפון להתקשרות
דף הביתשייט נהרות טיולי טאוק
מחשבון מלונות יוניברסל
תאריך כניסה  
תאריך יציאה  
מבוגרים (18+)    
ילדים (0-18)

שייט נהרות טיולי טאוק

מוצרים נוספים באיזור

שייט נהרות טיולי טאוק

שייט נהרות הוא אחד הסודות השמורים בתחום התיירות בכלל ובתחום תיירות השייט בפרט. רובנו מכירים רק סוגים שונים של שייט באוקיינוס, אולם לשייט נהרות יש יתרונות נהדרים שהופכים אותו לחוויה נעימה, מעניינת וייחודית במינה.

לחוות את לב אירופה
החוויה האירופית של טאוק לוקחת את המטיילים ללב היבשת הישנה, לאורך כל הדנובה מהים הצפוני ועד לים השחור, לאורך הריין, המיין והמוזל בגרמניה, המאס בהולנד, הסאון והסיין בצרפת, ועוד. זו דרך נפלאה לצלול לתוך תרבויות אירופאיות עשירות.

חברת טאוק
חברת טאוק, שחגגה ב-2015 תשעים שנה להיווסדה, היא מחברות השייט המובילות בעולם, עם פעילות ביותר מ-70 מדינות ברחבי העולם וצי של עשר אניות (80-140 נוסעים) ברמת שישה כוכבים. סיורי השייט של טאוק אף זכו בפרסים רבים.  בכל שייט 3 מלווים הטאוק בנוסף למנהל קרוז (קרוז דירקטור)  של טאוק. טאוק נותנת לאורחיה את יחס מלווה/אורח הגבוה ביותר בין שיוטי אירופה , ובכך מעניקה לכם את השקט הנפשי שלכם בזמן השייט וטיולי החוף.

הנוף המרהיב
בשייט נהרות נמצאים תמיד קרובים לחוף, חולפים על פני יערות, הרים, עמקים, עיירות וערים. בין אם שטים על גבי הסיין, הדנובה או הריין, כולם שייטים של חברת טאוק שגרפו פרסים – הנוף משתנה כל העת מול עיני הנופשים, כשעוברים מאזור לאזור, ממדינה למדינה, מערש תרבות אחת לערש תרבות אחרת.

שייט הכל כלול עם סיורים תכופים ביבשה
ששטים על גבי נהרות זוכים לרדת ירידה מדי יום ליבשה. וכשיורדים מהאניה – מגיעים ישירות לעיר או לעיירה, לעיתים אף ליעדים שלרוב לא מגיעים אליהם בדרכים אחרות. התוצאה היא נופש שמשלב בין שקט ושלווה לעניין ותנועה. חברת טאוק היא אף החברה היחידה שמציעה שייט הכל כלול מראש, כולל סיורים, ארוחות ביבשה, טיפים, העברות משדה התעופה, היטלי דלק ומסי נמל.

שתייה בלתי מוגבלת על האנייה
חברת טאוק מספקת לאורחיה שתייה קלה בלתי מוגבלת על האנייה, כולל יין מקומי, בירה, משקאות חריפים. בנוסף לקפה המיוחד, תה ומשקאות קלים.

אווירה רגועה
מכיוון שהמים בנהרות אינם סוערים ואינם מגיבים בקיצוניות לרוח, השייט עובר ללא גלים. קל להירגע ולנפוש בנעימים כשהשייט חולף בניחותא, ללא תנודות. זאת ועוד: הקבוצות הקטנות שלנו מאפשרות אוירה אינטימית ויצירת היכרויות חברתיות בין האנשים.
הכל קרוב לחדר שלכם באניה
אניות שייט נהרות הן קטנות יותר מאניות שייט באוקיינוס, כך שכל המתקנים היוקרתיים של האניות של טאוק, הבר, הבריכה, חדר האוכל, המרפסת – נמצא במרחק הליכה קצרה במיוחד.

מתקנים יוקרתיים באווירה אירופית
שייט יוקרתי עם תפריט אירופאי משובח, עיצוב מעודן ומתקנים מפוארים שהופכים את שייט הנהרות של חברת טאוק לחופשה מענגת במיוחד.