טלפון להתקשרות
דף הביתדיסנילנד פריזפארקים בדיסנילנד פריז
מחשבון מלונות יוניברסל
תאריך כניסה  
תאריך יציאה  
מבוגרים (18+)    
ילדים (0-18)

פארקים בדיסנילנד פריז

דיסנילנד פריז


פארקים בדיסנילנד פריז

אתר הנופש דיסנילנד פריז כולל שני פארקים הנפרסים על שטח עצום: דיסנילנד פריז ופארק אולפני וולט דיסני.  
בכניסה רחוב ראשי המוביל לארבע ארצות: ארץ הפנטזיות (Fantasyland), ארץ התגליות (Discoveryland), ארץ המערב הפרוע (Frontierland) וארץ ההרפתקאות (Advantureland).

הרחוב הראשי הינו רחוב מקסים בסגנון עיירה אמריקאית מראשית המאה הקודמת 1900 ומזכיר ימים בהם וולט דיסני עוד היה ילד.  ברחוב הראשי ישנה רכבת העוברת בין כל הפארקים, הרכבת תוביל אתכם ישר להרפתקה הבאה. כל זאת תוך קרונות הרתומים לסוסים והנסיעה היא נינוחה ונעימה במורד הרחוב הראשי.


פארק אולפני וולט דיסני

פארק קטן סמוך לדיסנילנד, המתמקד במאחורי הקלעים של האולפנים- פעלולים, תפאורות ואפקטים של כל שוברי הקופות בקולנוע. הפארק מציע מגוון אטרקציות: אפשרות לצפות באולפן טלווזיה מבפנים, צפייה באנימטורים, מופע עם פעלולנים, רכבות הרים וסיור בטראם באולפנים בהם מוצגים אביזרים מפורסמים מסרטים. מרבית המתקנים זהים למתקנים המצויים בפארקים אחרים של חברת וולט דיסני ברחבי העולם - אולם המתקן המקורי היחידי של הפארק "מנועים... אקשן! מופיע הפעלולים המדהים" היה כה מוצלח שהועתק לפארק אולפני דיסני אם ג'י אם בפלורידה.

ארץ ההרפתקאות וארץ המערב הפרוע מציעות אטרקציות רבות ומגוונות: רכבות הרים, בתים רדופי רוחות רפאים, סיור במערות או בספינת שודדים.  אטרקציות מיוחדות ומקוריות תוכלו למצוא בארץ העתיד, הר החלל המפחיד המשגר חללית לחלל החשוך מלא הכוכבים וסרט תלת מימד מרהיב.