טלפון להתקשרות
מחשבון מלונות יוניברסל
תאריך כניסה  
תאריך יציאה  
מבוגרים (18+)    
ילדים (0-18)

תנאים ודמי ביטול

מחשבון חבילותמלון וכרטיסי כניסהאני רוצה כרטיסי כניסה בלבד

דיסני וורלד אורלנדו - כרטיסי כניסה לפארקים

מוצרים נוספים באיזור


תנאים ודמי ביטול

כללים לגבי חבילות דיסני וורלד אורלנדו (מעודכן ל-20.11.2019)

1. החבילות כוללות העברות בין שדה התעופה באורלנדו למלונות דיסניוורלד אשר מסופקות על ידי חברת וולט דיסני וורלד באורלנדו ובאחריותה. השירות ניתן ללא תשלום.2. החבילות בדיסניוורלד כוללות לינות בבתי מלון במתחם דיסניוורלד באורלנדו וכרטיסי כניסה לפארק אחד בכל יום שהייה במלון.

הפארקים הכלולים בכרטיס הבסיסי הם ארבעה: הממלכה הקסומה, אפקוט, ממלכת החיות, דיסני - אולפני הוליווד. כאמור, הכרטיס הבסיסי מאפשר כניסה לפארק אחד בכל יום. לכן כרטיס ליומיים מאפשר כניסה רק לשני פארקים מתוך הארבעה (פארק אחד בכל יום), כרטיס לשלושה ימים מאפשר כניסה רק לשלושה פארקים בלבד מתוך הארבעה (פארק אחד בכל יום).


3. כמו כן ניתן להוסיף לכרטיסים הנ"ל ביקורים בפארקי מים/בידור/ספורט. מספר הביקורים בפארקי המים של דיסני זהה למספר ימי הכניסה בפארקי הנושא שכלולים בכרטיס. למשל כרטיס לחמישה ימים מאפשר חמישה ביקורים בפארקי המים של דיסני בנוסף לחמישה ביקורים בפארקי הנושא.4. ימי הכניסה לפארקים לא חייבים להיות רצופים. תוקף כרטיסי הכניסה יפוג בתום 14 יום מתאריך השימוש הראשון בכרטיס (כולל יום השימוש הראשון).5. החבילה מאפשרת נסיעות חופשיות ובלתי מוגבלות במערכת התחבורה (מונורייל, אוטובוסים וסירות שונות) המופעלות ע"י דיסניוורלד בין הפארקים ובתי המלון, וכן באגמים ובתעלות המים).

 

6. הכרטיס המגנטי המשמש לכניסה לחדר משמש גם כניסה לפארקים.

 

7. הטבה מיוחדת לרוכשי החבילות של דיסני: מדי פעם, ייפתח אחד הפארקים של דיסני שעה אחת מוקדם יותר עבורכם בלבד, או לחילופין, יינעל עד שלוש שעות מאוחר יותר (לאחר שעת נעילתו הרגילה לקהל הרחב).כך יעמוד לרשותכם זמן נוסף ליהנות מאטרקציות נבחרות.

 

8. החבילה כוללת את כל המיסים המקומיים החלים על המלון (12.5%) ועל הכרטיסים (6.5%).

 

9. החבילה כוללת לינה באחד ממלונות דיסני על בסיס חדר בלבד ROOM ONLY .

 

10. דיסניוורלד מפעילים " FAST PASS " המאפשר להזמין מראש תור לאטרקציות מבוקשות.

11. חדש: ניתן להוסיף לחבילה פנסיון מלא לכל תקופת השהייה. ארוחות מחולקות לשלושה רמות: א - ארוחות בשירות עצמי מהיר. ב- ארוחות בשירות לשולחן או בשילוב שירות עצמי. ג - ארוחות דלוקס בשירות לשולחן.

12. חברת וולט דיסני וורלד שומרת לעצמה את הזכות לשנות התנאים הנ"ל ללא הודעה מוקדמת.


13. במקרה של שינוי מיסים על ידי רשויות בחו"ל –  ישתנה מחיר החבילה בהתאם גם אם שולמה מראש ויחול על הרוכשים.תנאים ודמי ביטול דיסני וורלד אורלנדו:

1. אי הגעה (NO SHOW) או ביטול דמי הזמנה בתוך 7 ימי עבודה לפני ההגעה למלון יחויב במחיר לילה אחד ועוד 49 דולר לאדם.

2. שינוי הזמנה ראשון - ללא  תשלום, כל שינוי נוסף יחויב ב- 25 דולר.

3. טיפול בהחזר עקב קיצור השהייה במלון לאחר הכניסה: 49 דולר לאדם וחיוב לילות השהייה בפועל לפי התעריף המלא של המלון.

4. סוכנים/לקוחות אשר מבצעים הזמנות לחבילת חדר+כרטיסים לדיסני וורלד אורלנדו ישלמו דמי קדימה 49 דולר אמריקאי להזמנה.

דמי הקדימה מהווים חלק ממחיר החבילה ומאפשרים לשמור את המחיר. את ההפרש למחיר החבילה יש להשלים לא יאוחר מחודש לפני היציאה  ובתמורה יוצא שובר לדיסני עבור המלון וכרטיסי הכניסה לפארקים. 
במקרה של ביטול, לא יוחזרו דמי הקדימה.

5. לאחר הוצאת השובר  ועד 7 לילות  לפני הכניסה למלון דמי הביטול הינם 25 דולר לכל אדם  (מבוגר או ילד).
במקרה של ביטול  תוך 7 ימים לפני הכניסה למלון  יחולו דמי הביטול הנקובים בסעיף 1 לעיל: אי הגעה ( NO SHOW ) או ביטול דמי הזמנה בתוך 7 ימי עבודה לפני ההגעה למלון יחויב במחיר לילה אחד ועוד 49 דולר לאדם.

6. דמי ביטול כרטיסי כניסה לדיסני וורלד מסוג "תאריך גמיש"

א. ביטול שובר (ואוצ'ר) רכישה לכרטיסים מסוג תאריך גמיש (שטובים לתחילת שימוש בכל תאריך בשנה הקלנדרית בה הוצא הכרטיס) יחוייב בדמי ביטול של 20$ לאדם.

ב. לאחר המרת השובר לכרטיסי כניסה בקופות הפארקים אין החזר על כרטיס לא מנוצל או כרטיס שנוצל חלקית.