דף הביתדיסנילנד אנהיים
מחשבון מלונות יוניברסל
תאריך כניסה  
תאריך יציאה  
מבוגרים (18+)    
ילדים (0-18)

דיסנילנד אנהיים, קליפורניה

מוצרים נוספים באיזור


מיני דיסני קליפורניה 

דיסנילנד אנהיים, קליפורניה

החל מ־24 ביוני, אין עוד צורך בהזמנה מראש כדי להיכנס ל־Star Wars: Galaxy’s Edge.הנה כמה טיפים נהדרים שיעזרו לכם לתכנן את הביקור ב־Batuu הרחוקה והמופלאה.להנחיות דיסנילנד ריזורט קליפורניה לביקור באטרקציית מלחמת הכוכבים לחצו כאן.

הפיקו את המרב מ־Star Wars: Galaxy’s Edge באמצעות תכנון מראש, בעזרת כלי תכנון דיגיטליים חדשניים אלה, כדי להיכנס לפלנטה Batuu וליהנות זמן רב יותר באתר הנופש דיסנילנד!
הורד את האפליקציה החדשה באמצעות App Store ו- Google Play! לחצו כאן למידע   
להרשמה לחצו כאן  

פארק דיסנילנד (Disneyland park)

דיסנילנד קליפורניה

פארק דיסנילנד (Disneyland) הוא הפארק הראשון שנבנה באתר הנופש דיסנילנד אנהיים, קליפורניה. באתר הנופש דיסנילנד אנהיים תוכלו למצוא שני פארקי שעשועים: דיסנילנד ודיסני הרפקאות קליפורניה. הפארק בנוי במבנה של כוכב, כאשר הכניסה היא דרך הרחוב הראשי, שעוצב כרחוב ארצות הברית. הוא מוביל למרכז הפארק, וממנו ניתן להגיע ל"ארצות" האחרות.  

ארץ ההרפתקאות  (Adventureland) 
ארץ ההרפתקאות היא פארק המדמה את הג'ונגלים של אפריקה, ואסיה וכן אזורים במזרח התיכון. ארץ ההרפתקאות כוללת אטרקציות כגון שודדי הקאריביים, בית העץ של טרזן, מסע בג'ונגל, הרפתקאות אינדיאנה ג'ונס, חדר הטיקי הקסום ועוד...


 

ארץ המערב הפרוע ("Frontierland")

ארץ המערב הפרוע היא יישוב ספר במערב האמריקאי הנותן תחושה לחיים באותה תקופה של החלוצים האמריקנים שהקימו את ארצות הברית.

ארץ הפנטזיה (Fantasyland)

היא ארץ הפנטזיה כדוגמת ממלכת הקסם של וולט דיסני ברחבי העולם. בכל ארץ פנטזיה ישנה טירה וכן מספר מתקנים המבוססים על סרטי אולפני וולט דיסני. אטרקציות: הרפתקאות עליזה בארץ הפלאות, רכבת הקרקס של קייסי ג'וניור, דמבו הפיל המעופף, תיאטרון ארץ הפנטזיה (Fantasyland Theater), זה עולם קטן, קרוסלת המלך ארתור, מסיבת התה המשוגעת, מזחלות מטהורן, המסע הפרוע של מר קרפד, מעופו של פיטר פן, מסעו הנועז של פינוקיו, טירת היפהפייה הנרדמת, ההרפתקאה המפחידה של שלגיה, סירות התעלה של ארץ הסיפורים.

 

קרוסלת המלך ארתור

ארץ המחר ( Tomorrowland)


ארץ המחר היא הרפתקאה לגילויים של עידן החלל ומה צופן המחר לנו ולילדינו. מתקני ארץ המחר נועדו לתת לחוויה אולטימטיבית לחובבי החלל. 
דיסנילנד פריז, נקראת הארץ "ארץ הגילויים" (Discoveryland). אטרקציות: אסטרו אורביטר, אוטופיה, משגרי החלל של באז שנות אור, מונורייל דיסנילנד, רכבת דיסנילנד, מסע הצוללת בעקבות נמו, יקירתי, הקהל התכווץ, אינובישינז, הר החלל, סטאר טורס

disney-park-tomorrowland-astro-orbitor 

רכבת דיסנילנד

בפארק אמצעי תחבורה רבים ושונים זה מזה במיוחד הרכבות. את דיסנילנד מקיפה רכבת רכבת בת חמישה קרונות הקרויה "הרכבת של דיסנילנד וסנטה פה" הנוסעות עם כיוון השעון סביב הפארק.

מה יש בפארק דיסנילנד?

המתקנים העיקריים שתוכלו למצוא בו הם Space Mountain, Big Thunder Mounatin, Indiana Jones ועוד. הפארק השני במתחם, דיסני הרפתקאות קליפורניה, הוא שילוב מיוחד של מגוון פארקים אחרים של דיסני. בפארק זה תוכלו למצוא את Holywood Tower of Terror המפחיד, Soarin שיקח אתכם לשמי קליפורניה ועוד מתקנים נוספים המיוחדים רק לפארק זה. ממלכת הקסמים, דיסנילנד אינהיים דומה במבנהו לפארקים האחרים של דיסני כמו דיסנילנד בפריז