דף הביתטיולים בסן פרנסיסקו
מחשבון מלונות יוניברסל
תאריך כניסה  
תאריך יציאה  
מבוגרים (18+)    
ילדים (0-18)

טיולים בסן פרנסיסקו

אתרים בולטים בסן פרנסיסקו

גשר הזהב
גשר הזהב

יער מויר
יער מויר

אלקטרז
כלא אלקטרז

צ'יינהטאון
הרובע הסיני

כביש 1 קליפורניה
כביש 1 קליפורניה

טיולים בסן פרנסיסקו

טיולים בסן פרנסיסקו

בין אם אתם רוצים להינות מנוף מדהים או סתם לטייל ולשאוף את האווירה של העיר - סן פרנסיסקו מציעה חוויה מיוחדת מאוד למטיילים בה. הבנייה בעיר היא שילוב בין בנייה ויקטוריאנית לבין בנייה מודרנית.
אחד הנושאים שמאפיינים את העיר במיוחד היא הקהילה ההומוסקסואלית הגדולה המצויה בה. בסן פרנסיסקו נערכים מופעי גאווה מהגדולים ביותר בעולם וזהו מוקד משיכה להמונים מהקהילה.

גשר הזהב
אחד האתרים המוכרים ביותר בעיר סן פרנסיסקו הוא גשר הזהב המגיע לארוך של כמעט 2 קילומטר ומחבר בין העיר עצמה לבין מחוז מרין.
במהלך הטיולים אותם אנו מציעים בסן פרנסיסקו תוכלו להינות משייט העובר באזור גשר הזהב ולהתפעל מהנוף המדהים.

כלא אלקטרז
עוד אחד מהאתרים המוכרים ביותר שקיימים בסן פרנסיסקו הוא כלא אלקטרז, הוא נחשב לאחד מבתי הכלא השמורים בעולם ואם זה לא מספיק הוא מוקף כולו במים. במהלך סיורי השייט באזור סן פרנסיסקו תוכלו לצפות גם בכלא אלקטרז מהסירה.

קרונות נוסעים
סן פרנסיסקו מציעה מערכת של קרונות נוסעים עם כבלים המשמשת להסעת נוסעים בעיקר אך כיום זוהי גם אטרקציה אליה נוהרים תיירים רבים. ניתן לשבת בקרונות הנוסעים או אף לעמוד מחוץ לקרון בזמן הנסיעה. הטיולים שלנו בסן פרנסיסקו מציעים אטרקציה זו גם כן.

צ'יינהטאון
הרובע הסיני בסן פרנסיסקו נחשב לאחד המפותחים ביותר בארצות הברית ביחס לרבעים סיניים בערים אחרות. ניתן לשייך את התפתחות הרובע הסיני בסן פרנסיסקו אל כך שהעיר יחסית קרובה לחופים של מדינות המזרח. 

רציף הדייגים
שמו בלועזית הוא Fisherman Whraf וזהו אזור מלא בחנויות ומסעדות עם נוף מדהים אל גשר הזהב וממנו יוצאים סיורים רבים אל גשר הזהב ואל הכלא אלקטרז. 

יער מויר
יער מויר הוא שמורה טבע לאומית הנמצא מרחק קצר מסן פרנסיסקו. היער מורכב ברובו מעצי סקויה גבוהים מאוד וגם מחיות שונות ומיוחדות. כחלק מהטיולים שלנו לאזור ניתן לעשות סיור של כמה שעות ביער המדהים.